Mediakonwertery Advantech SmartWorx

Advantech

Firma Advantech jest producentem automatyki przemysłowej opartej na komputerach PC. W skład oferty wchodzą komputery przemysłowe, stacje operatorskie, komputery panelowe, komputerki jednopłytkowe, karty i moduły kontrolno-pomiarowe, dyski elektroniczne SSD, switche przemysłowe, media-konwertery, serwery portów szeregowych i różnorodne moduły komunikacyjne.



Opcje zakupów

-
Cena minimalna nie może być większa od ceny maksymalnej
Cena maksymalna nie może być mniejsza od ceny minimalnej
  1. BB-857-11914 - PoE+ Giga-MiniMc

    3-portowy jednomodowy media konwertery - 10/100/1000Mbps - 2xRJ45, złącze SC ...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 358,00 €

  2. BB-856-11703 - Giga-MiniMc

    Kompaktowy jednomodowy media konwerter - 10/100/1000Mbps - ze złączem SC (131...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 293,00 €

  3. BB-857-11911 - PoE+ Giga-MiniMc

    3-portowy światłowodowy media konwerter - 10/100/1000Mbps - 2xRJ45, złącze SF...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 324,00 €

  4. BB-856-30600 - Giga-McBasic

    3-portowy kompaktowy światłowodowy media konwerter - 10/100/1000Mbps - 2x RJ-...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 276,00 €

  5. BB-855-19619 - IE-ModeConverter

    Kompaktowy konwerter modów - 10/100/1000Mbps - 2x SFP, do niskich temp.

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 155,00 €

  6. BB-856-19723 - IE-MiniFiberLinX

    Zarządzalny wielomodowy media konwerter - 10/100Mbps - ze złączem SC (1300nm)...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 306,00 €

  7. BB-858-11121 - IE-Multiway

    Zarządzalny 4-portowy media konwerter - 10/100/1000Mbps - 2 x RJ-45, 2 x SFP,...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 338,00 €

  8. BB-856-18929 - IE-Giga-MiniMc

    Kompaktowy światłowodowy media konwerter - 10/100/1000Mbps - z portem SFP do ...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 291,00 €

  9. BB-856-19725 - IE-MiniFiberLinX

    Zarządzalny jednomodowy media konwerter - 10/100Mbps - ze złączem SC (1310nm...

    Gwarancja: do 24 miesięcy
    Producent: Advantech

    Już od: 371,00 €