BB-857-11914 - PoE+ Giga-MiniMc

Gwarancja

do 24 miesięcy

Producent

Advantech

3-portowy jednomodowy media konwertery - 10/100/1000Mbps - 2xRJ45, złącze SC (1310nm), PoE+
Czytaj więcej

Dostępny wariant

BB-857-11914

Dostępność:
brak
Cena netto:
358,00 €
   358,00 €   
Zamawiam
sztuk
Modele Dostępność Cena netto Twoja cena Ilość Do koszyka
BB-857-11914 Giga-MiniMc PoE+, LFTP, 2xRJ45, SM1310SC Gwarancja : 24 miesiące 358,00 €
358,00 €
sztuk
Modele Dostępność Cena netto Twoja cena Ilość Do koszyka
BB-806-39628 Kabel zasilający USB-Jack 8,00 €
8,00 €
sztuk
BB-806-39105 Klips montażowy na szynę DIN 3,00 €
3,00 €
sztuk

Gigabitowy media konwerter Ethernet - światłowód

  • 2 porty Ethernet 10/100/1000Mbps na RJ45 wyposażone w technologię PoE+ (30W)
  • 1 port jednomodowy SC (1310nm) o zasięgu 15km 
  • Wsparcie dla wkładek SFP zgodnych ze standardem MSA
  • Wsparcie dla światłowodów: 9/125µm
  • Mechanizm Link Fault Pass-Through z przełącznikiem na obudowie
  • Obsługa ramek Jumbo Frame do 10kB
  • Zgodność z technologią plug-and-play
  • Mechanizm store and forward
  • Wsparcie dla zwykłych wkładek SFP, jak i modeli wykorzystujących CWDM
  • Temperatura pracy od 0 do 70°C
  • Praca przy wilgotności 5-95%
  • Zasilanie z zakresu 51-57VDC (Terminal/Jack)
  • Autonegocjacja prędkości
  • Automatyczny wybór MDI/MDI-X
  • Montaż naścienny lub na standardowej szynie DIN (akcesoria montażowe  dostępne oddzielnie)
  • Kompaktowa metalowa obudowa (2 x 9,26 x 9,7cm)